منو اشيا عمودي
صفحه اصلي
آخرين بروزرسانی
آلبوم تصاوير
اخبار
اخبار.
ادرس
اطلاعیه ها
اطلاعیه ها.
الزامات قانونی
انتقادات پیشنهادات
اوقات شرعي
ایکون چپ
بازديدها
تحقیق و پژوهش
جستجو
درباره ما
دسترسی سریع
دستگاههای استانی
رکورد هاي بروزشده
رویدادها
زبان
زمان ديجيتال سرور
سایت استانی
شعار سال
فايل ها
کپی رایت
لوگوها
لینک راست
لینک رو هدر
متون عمومي
منشور اخلاقی
منو
منو
نظرسنجی
نوار راهبري
وب سایتهای مرتبط و استانی
وب سايت ها
وب سايت ها
وب سايت ها
ورود

اخبار

1398/5/20 يكشنبه
عزم جدی برای پیشبرد امور استاندارد حلال
در دیدار مدیرکل دفتر نظارت بر استاندارد صنایع غذایی، آرایشی، بهداشتی و حلال سازمان ملی استاندارد ایران با فقیه ناظر بر امور حلال کشور که با حضور مدیر کل استاندارد استان قم و رئیس گروه نظارت براجرای استانداردهای حلال سازمان ملی استاندارد برگزار شد بر لزوم توجه بیشتر به پبشبرد روند امور مرتبط با صدور نشان حلال در کشور تاکید شد .
فقیه ناظر بر امور حلال کشور در این دیدار گفت : اهتمام سازمان ملی استاندارد ایران برای تامین زیر ساخت ها و تدوین ساز و کار حقوقی و دستور العمل های مربوطه نقش مهمی در پیشبرد امور خواهد داشت .
آیت الله مبلغی ضمن تاکید بر لزوم تدوین آیین نامه اجرایی صدور نشان استاندارد حلال با تایید شورای فقهی حلال در آینده نزدیک افزود : شورای فقهی حلال ظرفیت بسیار مهمی است که در صورت برنامه ریزی دقیق نقش بسیار موثری در ایجاد جایگاه صحیح و شایسته برای موضوع استاندارد حلال در جامعه ایفا خواهد نمود .
مدیر کل دفتر نظارت بر استاندارد صنایع غذایی ، آرایشی ، بهداشتی و حلال سازمان ملی استاندارد ایران نیز در این دیدار با اشاره به نقش تاثیر گذار آیت الله مبلغی به عنوان فقیه ناظر بر امور حلال  گفت: سازمان ملی استاندارد تاکنون اقدامات مثبتی را در جهت تامین امکانات و زیر ساخت های استاندارد حلال در کشور انجام داده است
غلامرضا امینی افزود : با تهیه و تدوین ساختار حقوقی و آئین نامه اجرایی صدور نشان استاندارد حلال گام مهم دیگری در این راستا برداشته خواهد شد .
مدیر کل استاندارد استان قم نیز آمادگی کامل خود را برای تاسیس دبیرخانه نشان حلال در استان قم اعلام کرد .
مجید آوری فرد ابراز امیدواری کرد با انجام اقدامات لازم و همکاری همه جانبه مسئولین ذیربط، صدور نشان استاندارد حلال در کشور تسهیل شود .
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر