منو اشيا عمودي
صفحه اصلي
آخرين بروزرسانی
آلبوم تصاوير
اخبار
اخبار.
ادرس
اطلاعیه ها
اطلاعیه ها.
الزامات قانونی
انتقادات پیشنهادات
اوقات شرعي
ایکون چپ
بازديدها
تحقیق و پژوهش
جستجو
درباره ما
دسترسی سریع
دستگاههای استانی
رکورد هاي بروزشده
رویدادها
زبان
زمان ديجيتال سرور
سایت استانی
شعار سال
فايل ها
کپی رایت
لوگوها
لینک راست
لینک رو هدر
متون عمومي
منشور اخلاقی
منو
منو
نظرسنجی
نوار راهبري
وب سایتهای مرتبط و استانی
وب سايت ها
وب سايت ها
وب سايت ها
ورود
1398/4/26 چهارشنبهدر دیدار مدیر کل استاندارد و معاون فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم مطرح شد
استفاده از ظرفیت تبلیغ برای ترویج حمایت از کالای استاندارد ایرانی
در دیدار مدیر کل استاندارد استان قم و معاون فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم بر لزوم تقویت همکاری های مشترک برای ترویج فرهنگ استفاده از کالاهای با کیفیت و استاندارد ایرانی تاکید شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل استاندارد در این دیدار که با حضور کارشناسان ترویج و اطلاع رسانی اداره کل استاندارد و دفتر تبلیغات اسلامی برگزار شد با اشاره به اهمیت نهادینه شدن مطالبه کالاهای با کیفیت و استاندارد در میان عامه مردم بر لزوم انجام تبلیغات و برنامه های مناسب ترویجی برای تسریع در باور پذیری مردم تاکید شد .

مدیر کل استاندارد استان قم در این دیدار با اشاره به تصویب قانون تقویت و توسعه نظام استاندارد در سال 1396 و ارتقای جایگاه استاندارد در قانون جدید گفت : اداره کل استاندارد پس از صدور پروانه کاربرد علامت استاندارد برای واحد های تولیدی با حضور مدیران کنترل کیفیت در واحد های تولیدی و همچنین نمونه برداری و بازرسی از مراکز تولید و عرضه محصولات استاندارد کنترل خود را در جهت جلوگیری از تخلفات احتمالی انجام می دهد .

مجید آوری فرد افزود : موضوع استاندارد و کیفیت باید تبدیل به یک مطالبه عمومی در جامعه شود تا به تبع آن واحد های تولیدی  ملزم به رعایت استاندارد و افزایش کیفیت در محصولات تولیدی خود شوند .

ایشان با اشاره به نقش مهم تبلیغات در تبیین موضوعات مختلف در جامعه اضافه کرد :  استفاده از ظرفیت عظیم تبلیغ در دفتر تبلیغات حوزه عملیه قم می تواند به نفود بیشتر مفاهیم کیفیت و استاندارد در جامعه کمک کند .

او همچنین اضافه کرد : فضای تبلیغ فضای تاثیر گذاری است که می توان با بهره گیری از محتوای جذاب و کاربردی به بهترین نحو از آن بهره برد .

معاون فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم نیز با توجه به وجود ظرفیت های مهم در حوزه تبلیغ و ترویج بر آمادگی دفتر برای استفاده از محتوای غنی و موثر در فضای تبلیغ حدود 11هزار روحانی اعزامی به نقاط مختلف تاکید کرد .

حجه الاسلام و المسلمین روستا آزاد ابراز امیداواری کرد با همکاری سازمان ملی استاندارد گام های موثری برای افزایش آگاهی مردم در خصوص تولیدات با کیفیت و استاندارد برداشته شود و مطالبه کالای با کیفیت به عنوان یک نتیجه مهم در جامعه نهادینه شود .

نسخه قابل چاپ